O tym się mówi Radom i okolice Sport

Lekkoatleci nie zwalniają [+FOTO]

Lekkoatleci nie zwalniają. Za nimi kolejny udany start.

W niedzielę, 17 września 2023 roku na terenie rezerwatu w Krynkach odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Polski w Biegach Górskich. Zawodnicy RLTL Optima Radom w trakcie trwania rywalizacji nie zawiedli. 100% skuteczność w zdobywaniu medali za sprawą radomskich reprezentantów stała się faktem.

Piotr Abramczyk był najlepszy na dystansie 5 km. W tej samej kategorii U-18, Amelia Karolak zajęła 2 miejsce, a na trzecim miejscu podium stanęła Julia Walczak. W kategorii seniorów Dorota Fałdrowicz zajęła 2 miejsce, a jej kolega klubowy Denis Oraczko uplasował się na 3 miejscu na podium.

Był to kolejny udany start podopiecznych Artura Błasińskiego, którzy potwierdzają wysoką dyspozycję startową w tym roku.