Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice

Lutowe atrakcje w Amfiteatrze

Nowy miesiąc to nowe atrakcje w Amfiteatrze. Czego możemy się spodziewać?

Kulturalne atrakcji w Amfiteatrze z pewnością umilą oczekiwanie na wiosenną aurę. Instytucja przygotowała bardzo bogatą ofertę, wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

2 lutego o godzinie 18:00 – KOPERNIK. REWOLUCJE. Spotkanie z Wojciechem Orlińskim. Tematem spotkania będzie rewolucyjna opowieść o naukowym przewrocie wszechczasów. Nowa biografia Mikołaja Kopernika autorstwa Wojciecha Orlińskiego poszuka odpowiedzi na nurtujące pytania. Jak doszło do jednej z największych rewolucji w historii świata? Jakim człowiekiem był Kopernik? Czy mógł trafić do lochów Watykanu? Czy był Polakiem?

ul. Parkowa 1. WSTĘP WOLNY.

3 lutego o godzinie 19:00 – Kręgi bębnów. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób, które pragną się zrelaksować i dobrze spędzić czas wśród dźwięków instrumentów etnicznych w atmosferze eksperymentowania z muzyką.

ul. Śniadeckich 2. BILETY WSTĘPU: 35 zł. Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność gotówką). Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówki – w miejscu wydarzenia nie będzie możliwości kupna biletu: https://biletyna.pl/inne/KREGI-BEBNOW-3-MIEJSCE

4 lutego o godzinie 18:00 – Karnawałowy koncert Gospel. Karnawału to doskonały czas, aby wziąć udział w wyjątkowym koncercie radomskiej grupy gospel. Usłyszymy standardy muzyczne i utwory gospel, okraszone autorskimi tekstami w interpretacji Grażyny Gałęzi.

ul. Parkowa 1. BILETY WSTĘPU: 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu – dostępne na biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność tylko gotówką).

5 lutego o godzinie 10:00 i 12:00 – Wkręć się w teatr: Bajka o szczęściu. „Bajka o szczęściu” to uniwersalna przypowieść o szczęściu i przyjaźni. Ubogie, proste, ale szczęśliwe i wesołe życie wiodą Staruszek z trójką utalentowanych zwierząt: tańczącej Myszki, śpiewającego Kogucika i muzykalnej Świnki. W ich spokojnym, uporządkowanym świecie pojawia się znienacka dziwny Handlarz. Kusi krzykliwymi reklamami, oferując różnorodne towary. Spektakl zaprezentuje TeatRyle.

ul. Daszyńskiego 5. BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy; 60 zł – bilet rodzinny (2 dzieci + 2 dorosłych). Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru przy Daszyńskiego 5 (płatność wyłącznie gotówką): https://biletyna.pl/koncert/WKREC-SIE-W-TEATR-BAJKA-O-SZCZESCIU

Źródło: MOK Amfiteatr