Konkursy Kultura i rozrywka Materiał Partnera Radom i okolice Społeczeństwo

Miłosne historie od Czwartej Strony [KONKURS]

We współpracy z wydawnictwem Czwarta Strona oraz radomską kawiarnia Vanilia Cafe realizujemy dla Państwa konkurs czytelniczy, w którym do wygrania jedna z dwóch proponowanych pozycji.

Zachęcamy do gry o pozycje z fabułami o miłości, doskonałymi na nadchodzącą wiosnę.

Z głębi serca
autor: Agata Przybyłek

Mijają dwa lata od tragicznych wydarzeń. Emilia próbuje ułożyć sobie życie na nowo, dlatego przyjmuje propozycję kuzynki i przenosi się do leśnej głuszy, by pomóc w prowadzeniu ośrodka wypoczynkowego.
Poznaje tam Tomasza, który na co dzień pracuje w Lubece, ale jego miejsce na ziemi jest w domu odziedziczonym po rodzicach, do którego wraca każdego lata.
Mimo początkowej niechęci i uprzedzeń Emilia i Tomasz coraz bardziej się do siebie zbliżają. Okazuje się, że łączy ich więcej, niż początkowo zakładali, a zdobyte doświadczenia pozwalają lepiej zrozumieć siebie nawzajem.
Czy w życiu można przeżyć tylko jedną wielką miłość? Czy po wielu trudnych latach jest jeszcze szansa na szczęście?

Agata Przybyłek snuje opowieść o życiu zwykłych ludzi i udowadnia, że miłość i przyjaźń nie podlegają upływowi czasu. A nowych początków może być wiele.

Pokochaj mnie jeszcze raz
autor: Klaudia Bianek

To miał być romans jak z bajki – los postanowił jednak inaczej. Był ślub, a później… rozstanie.
Tomek to autor bestsellerowych romansów. Jego życie prywatne jednak ani trochę nie przypomina pięknej historii miłosnej, odkąd ukochana żona poinformowała go, że od niego odchodzi. Pisarz traci wenę i kompletnie odcina się od ludzi.
Ania uważa, że jej życie bez Tomka będzie o wiele lepsze. Rozpoczyna nowy związek i powtarza sobie, że wcale nie tęskni za tym, co dobrowolnie pozostawiła za sobą.
Wydaje się, że tę parę już nic nie łączy. Nieoczekiwanie oboje otrzymują w spadku urokliwie siedlisko. Spotkanie po kilkumiesięcznej rozłące uświadamia Tomkowi, że po raz drugi nie pozwoli Ani odejść. W myśl zasady, że na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone, zrobi wszystko, by odzyskać kobietę swojego życia i ponownie ją w sobie rozkochać.
Czy dawne emocje i namiętność odżyją? Czy ta dwójka pokocha się na nowo? Jedno jest pewne – iskry polecą.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • polubić fanpage twojradom.pl na Facebook i Instagram;
  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy FB
  • napisać dlaczego chcesz wygrać daną książkę. 

Wyniki konkursu zostaną opublikowane za pośrednictwem fanpage Twój Radom na Facebooku, pod postem konkursowym, 25 marca.
Po odbiór nagrody zapraszamy do Vanilia Cafe (ul. Żeromskiego 31), gdzie czekać będzie także wybrany napój.