Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Partnerzy Radom i okolice Społeczeństwo

Na nasze łamy powrócił „Konkurs czytelniczy”. Zachęcamy do udziału!

We współpracy z Wydawnictwem Poznańskim będziemy realizowali „Konkurs czytelniczy”, w którym co tydzień czeka jedna z trzech pozycji od wydawnictwa. NIESPODZIANKĘ dla zwycięzców przygotowała również radomska kawiarnia Vanilia Cafe. 

Aby wziąć udział w zabawie należy:

1. polubić fanpage twojradom.pl

2. udostępnić post konkursowy na swojej tablicy na FB

3. podzielić się swoimi planami na spędzenie ferii zimowych 😀

Wyłonieni zostaną trzej zwycięzcy. Każda osoba otrzyma jedną książkę. Prosimy również o wybór nagrody:

  • Karolina Wilczyńska, Zamarznięte serca. Powieść o próbie zrozumienia, że przeszłość zawsze nas odnajdzie, nie możemy od niej uciec
  • Boris Akunin, Planeta Woda. Pamięci wieku XIX, kiedy to literatura była wielka, wiara w postęp – bezgraniczna, a zbrodnie popełniano i wykrywano ze smakiem tudzież elegancją
  • Agnieszka Olejnik, Miłość z nutą imbiru. Książka o zapachu lasu i zimy, o czymś z dzieciństwa, o czymś dobrym, wypełniającym każdy kąt.

Na zwycięzców czeka również NIESPODZIANKA od Vanilia Cafe. 

Miła obsługa i dobra atmosfera to powód, dla którego zdecydowaliśmy się na współpracę z mieszcząca się przy ul. Żeromskiego 31, Vanila Cafe. To klimatyczne miejsce, z którego teraz będą mogli Państwo odbierać wygraną pozycję, serwuje przepyszne desery i słodkości. Dzięki uprzejmości właścicieli wraz z odebraną książką otrzymają Państwo kawkę lub herbatkę. Teraz zacząć podróż z książką będzie można, popijając na miejscu ciepły napój lub w ferworze codziennych obowiązków zajrzeć do kawiarni i odebrać wygraną wraz z napojem na wynos.

„Konkurs czytelniczy” rozstrzygnięty zostanie 16 lutego. Wyniki ogłosimy za pośrednictwem portalu. Czekamy na odpowiedzi i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom.