Kultura i rozrywka Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Zdjęcia

Ulewa i gradobicie podczas „Tańca pod Gwiazdami” [+FOTO]

W niedzielę, 18 czerwca nad zalewem na Borkach w Radomiu rozpoczął się cykl spotkań tanecznych „Taniec pod Gwiazdami”. Niestety, plany organizatorów i uczestników pokrzyżowała pogoda.

Wydarzenie „Taniec pod Gwiazdami” już od kilku lat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Radomia. Docelowo, miało ono za zadanie aktywizowanie seniorów, jednak jak się później okazało, stało się swoistym łącznikiem pokoleń, ponieważ bawią się tam osoby w każdym wieku.

W niedzielę, 18 czerwca miało odbyć się pierwsze spotkanie tegorocznego cyklu. Na wyznaczony do organizacji imprezy plac przyszło wiele osób, głównie emerytów. Niestety, zaraz po oficjalnym otwarciu imprezy lunął deszcz. Znalazło się kilkoro śmiałków, którzy mimo to weszli na parkiet. Jednak po kilku chwilach zaczął padać grad, słuchać było też grzmoty. Nie było już szans, że tańce się odbędą.

Trzeba pamiętać, że wieczorki taneczne nad zalewem na Borkach będą odbywały się w czerwcu, lipcu i sierpniu, w czwartki i niedziele w godz. 17:00-21:00 oraz we wrześniu w godz. 17:00-20:00.

 

Fot. Karolina Kozieł