Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Wygraj bilet do kina Helios [KONKURS]

Konkurs powstał we współpracy z kinem Helios. Przygotowaliśmy dla Państwa po jednym pojedynczym zaproszeniu na seanse specjalne.

Kino Konesera: Tár (2D/PL – od 12 lat) – 15.05 godz. 18.00

Cate Blanchett wciela się w rolę ikony muzyki Lydii Tár. Film to analiza zmieniającej się natury władzy, jej wpływu i trwałości we współczesnym świecie. Lydia Tár, powszechnie uważana jest za jedną z największych żyjących kompozytorek/dyrygentek. Stała się pierwszą w historii kobietą główną dyrygentkę wielkiej niemieckiej orkiestry.

Helios Anime: Rycerze Zodiaku (2D/napisy – od 15 lat) – 12.05 godz. 19.30, 13.05-14.05 godz. 15.00 – dzień i godzina do wyboru

Główny bohater, Seiya (Mackenyu) podczas jednej z walk nieświadomie odkrywa swoje mistyczne moce, o których istnieniu nie miał pojęcia. Seiya trafia do świata walczących bogów magicznych sztuczek i reinkarnowanej bogini, która potrzebuje jego ochrony. Chłopak będzie musiał przyjąć swoje przeznaczenie i poświęcić wszystko, aby zająć należne mu miejsce wśród Rycerzy Zodiaku.

KAŻDY WIDZ POKAZÓW W RAMACH PROJEKTU HELIOS ANIME PRZY WEJŚCIU NA SALĘ OTRZYMA WYJĄTKOWĄ POCZTÓWKĘ Z KADREM Z FILMU*.

Aby zdobyć bilety należy wziąć udział w konkursie, wykonując poniższe kroki.
  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, dlaczego to ty powinnaś/powinieneś wygrać bilet do kina.

Konkurs trwa jedynie do jutra. Wyniki zostaną opublikowane 12 maja, w godzinach popołudniowych za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.
Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!