Konkursy Kultura i rozrywka Radom i okolice

Zapraszamy do kina Helios [KONKURS]

We współpracy z kinem Helios przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania 3 pojedyncze zaproszenia na seanse specjalne. 

W ramach konkursu mamy do zaprezentowania 3 odsłony:

Filmowe Poranki: Strażak Sam –  to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie.
Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Kino Konesera: The Humans – Gdy trzy pokolenia Blake’ów spotkają się przy jednym stole, właściwie nic nie idzie zgodnie z planem. Święto Dziękczynienia, które wspólnie spędzają w nowojorskim mieszkaniu, staje się okazją do złośliwych żartów i wbijania celnie bolesnych szpilek, budzących dawne niesnaski. Gdy z każdym kolejnym daniem atmosfera przy stole gęstnieje, a cięte riposty Blake’ów trafiają w coraz bardziej czułe miejsca, jeden z członków rodziny decyduje się na szczere wyznanie…

Kultura Dostępna: Mój dług – Młody przedsiębiorca Sławomir Sikora prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha, musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. Każdy dzień tutaj jest walką o zachowanie godności i człowieczeństwa. Jest grą o życie, toczącą się według wyjątkowo brutalnych reguł. Sikora podejmuje tę walkę i nie daje się złamać. Uczy się zyskiwać sojuszników i przyjaciół, zdobywać szacunek i lawirować pomiędzy więziennymi subkulturami. Dzięki przyjaźni ze skazanym za zabójstwo uciekinierem z Legii Cudzoziemskiej oraz pomocy działaczki na rzecz praw człowieka, Sikorze udaje się uwierzyć, że jeszcze nie wszystko jest dla niego stracone. Ale kluczowe decyzje zapadają daleko za murami…

Kino Helios udostępnia bilety na konkretne seanse: 

  • Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 3 (2D/dubbing – b.o.) – 20.11 godz. 10.30
  • Kino Konesera: The Humans (2D/napisy – od 16 lat) – 21.11 godz. 18.00
  • Kultura Dostępna: Mój dług (2D/PL – od 15 lat) – 24.11 godz. 18:00 

Jeśli chcesz zdobyć bilet, weź udział w konkursie, wykonując poniższe kroki:

  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, który film Cię interesuje oraz PODAĆ NAZWĘ SWOJEGO ULUBIONEGO DOTĄD HITU KINOWEGO, a także zdradzić nam dlaczego to akurat TEN. 

Wyniki zostaną opublikowane 18 listopada, w godzinach popołudniowych za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.
Zapraszamy do zabawy!