Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Zatrzymanie dwóch osób podejrzanych o pedofilię

Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili pojawiła się w naszym regionie. Dzięki pracy wolontariuszy, zatrzymano dwie osoby podejrzane o pedofilię.

Jakiś czas temu informowaliśmy o pierwszej wizycie Fundacji ECPU Polska: Łowcy Pedofili w regionie radomskim.

Pedofil złapany w gminie Szydłowiec? Akcja Fundacji ECPU

W sobotę Fundacja ECPU pojawiła się ponownie w naszym regionie, i doprowadziła do aresztowania dwóch osób podejrzanych o pedofilię. Jeden z zatrzymanych był już przekazywany policji.. dwa razy. Sobotnia interwencja była trzecią próbą doprowadzenia do więzienia podejrzanego o pedofilię.

– Do 3 razy sztuka? Ten jeden z najohydniejszych rozmówców – jak zgodnie przyznają Wabiki naszej Fundacji był już wcześniej 2 razy ujęty przez łowców pedofili – czytamy w komunikacie opublikowanym na facebookowym profilu fundacji ECPU.

Jak informują łowcy, podejrzany o pedofilię wykazywał się szczególną odrazą.

– Wysyłał wtedy wszelką pornografię, dążył do spotkania i zachęcał małoletnie do masturbacji łyżeczką lub długopisem. Zatrzymania niczego go nie nauczyły! Nadal kpi sobie z wymiaru sprawiedliwości, zasłaniając się chorobą. Nic nie jest w stanie pohamować jego chorej żądzy erotycznych kontaktów z małoletnimi – czytamy w komunikacie Fundacji ECPU Polska.

Pierwsze zatrzymanie można znaleźć TUTAJ. Ostatnią akcję publikujemy poniżej.

Drugim zatrzymanym z regionu radomskiego podczas sobotniej akcji był 42 letni mężczyzna, co ciekawe z tej samej miejscowości.

– Nakłaniał 11-letnie wirtualne dziecko Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili do wysyłanie nagich zdjęć. Twierdził, że dziewczyny robią dla chłopaków takie zdjęcia. Na dowód tego udostępnił fotografię nagiej kobiety. Przekonywał dziecko: „Jesteś strachliwa. Nie bój się. Tylko my o tym wiemy i nikt się nie dowie, co ci szkodzi. To tylko fotka” – czytamy w komunikacie Fundacji ECPU.

Poniżej dołączamy nagranie z sobotniej transmisji Łowców Pedofili.

Przypomnijmy, że wszyscy członkowie Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili pracują całkowicie za darmo.

Źródło: Fundacja ECPU Polska