Kronika kryminalna Radom i okolice

Zatrzymano poszukiwaną 31-latkę. Chowała się w kartonie

Policjanci z Radomia zatrzymali 31-latkę, poszukiwaną listem gończym. Kobieta ukryła się przed mundurowymi w domu na strychu w kartonowym pudle.

Od lipca tego roku trwały poszukiwania 31-letniej kobiety, mieszkanki powiatu zwoleńskiego. Poszukiwana była w związku z wydanym listem gończym i nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Kobieta miała do odbycia karę ponad trzech lat pozbawienia wolności za oszustwa, włamanie oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków. Licząc na bezkarność kobieta zmieniła miejsce zamieszkania, ograniczyła kontakty z rodziną, jednak kryminalni wpadli na jej trop na terenie powiatu zwoleńskiego.

Wczoraj mundurowi weszli do domu, w którym miała przebywać poszukiwana, lecz nikogo w nim nie zastali. Kiedy policjanci weszli na strych, ich uwagę zwrócił duży karton. Jeden z funkcjonariuszy otworzył go i zobaczył w środku skuloną, poszukiwaną kobietę. 31-latka podczas czynności powiedziała, że miała nadzieję, że nadchodzące święta spędzi jeszcze w domu.

Zatrzymana kobieta została przewieziona do zakładu karnego, by tam odbyć zasądzoną karę ponad trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Mazowiecka