Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Dawny dworzec PKS straszy swoim stanem. Podróżni oburzeni [+FOTO]

Dawny dworzec PKS straszy swoim stanem. O swojej wizycie w mieście napisał jeden z podróżnych.

Dawny dworzec PKS straszy swoim stanem. O swojej wizycie w mieście napisał jeden z podróżnych.

Dworzec PKS został sprzedany w 2019 roku. Od tamtego czasu nie przeszedł żadnej modernizacji, chociaż jego stan wręcz szokuje mieszkańców i podróżnych. Jakiś czas temu informowaliśmy jednak o planach odnowienia budynku dworca PKS.

Budynek dworca PKS zostanie zmodernizowany

Jak na razie nie ma nowych informacji dot. owej inwestycji.

„Promocja” miasta

Na łamach portalu skyscrapercity.com pojawił się wpis jednego z mieszkańców Lublina, który postanowił odwiedzić nasze miasto, podróżując autobusem.

– Po raz pierwszy od lat odwiedziłem Radom. I pierwszy raz przyjechałem tu autobusem. Na co dzień stacjonuję w Lublinie (który nie ma czym się chwalić jeśli chodzi o okolice dworców) więc powinienem być z grubsza uodporniony, ale przyznam że pierwsze trzy minuty potargały mnie dosyć mocno. Fotorelacja poniżej [18+, DRASTYCZNE ZDJĘCIA] – czytamy we wpisie mieszkańca Lublina.

Autor wpisu dołączył do swojej wypowiedzi poniższe zdjęcia.

Jak możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach, infrastruktura dawnego dworca PKS jest w okropnym stanie, można wręcz powiedzieć, że odrzuca ona podróżnych, jak i samych mieszkańców miasta.

Niestety na zmiany jak na razie się nie zanosi. Jedyną nadzieją są plany inwestycji w dawny budynek PKS, które przyniosą za sobą drugie życie dla terenu dawnego dworca.