Duszpasterstwo Akademickie Na czasie O tym się mówi Radom i okolice Religia Wiadomości

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na „Bariery ze Śmiechem”

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na ostatnie spotkanie z cyklu „Bariery ze Śmiechem”. Prowadzi je Andrzej Śmiech, trener personalny, który pomaga odkryć bariery rozwojowe. 

Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18.30 w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego Diecezji Radomskiej przy ul. Górniczej 2 w Radomiu. Następnie o godz. 19.00 odbędą się warsztaty, które poprowadzi Andrzej Śmiech, doradca i trener personalny oraz psycholog biznesu.

„Bariery ze Śmiechem” to serie ćwiczeń, które pozwalają bardziej zajrzeć w głąb siebie, by poznać własne bariery rozwojowe i błędy, jakie najczęściej popełniamy, a także odkryć swoje mocne strony i spojrzeć pozytywnie na samych siebie, odnaleźć swoją życiową misję. Ćwiczenia te pomagają zarządzić życiem w taki sposób, by jak najlepiej realizować swoje marzenia i cele. Dzięki nim można poznać mechanizmy, które rządzą naszym życiem prywatnym, społecznym i zawodowym. To z kolei może pomóc w radzeniu sobie z konkretnymi wyzwaniami i odnalezieniem właściwego kierunku w życiu.

Ćwiczenia odbywają się w parach, lub w grupach czteroosobowych, bądź ośmioosobowych, a czasem  z udziałem wszystkich uczestników. Potem te warsztaty są omawiane w grupie, a następnie podsumowywane jakimś modelem teoretycznym.

 

Źródła: facebook.com/people/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom  /  radioplus.com.pl

Foto: facebook.com/people/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom