Kultura i rozrywka Radom i okolice Społeczeństwo Sport Wyróżnione

Kanał Sportowy odwiedził Radom! [+FOTO]

Kanał Sportowy odwiedził Radom. Na widowni zebrała się pokaźna grupa fanów Michała Pola, Mateusza Borka i Tomasza Smokowskiego.

W piątek, 10 listopada 2023 roku restauracja PaTaThai pękała w szwach! Wszystko dlatego, że w lokalu pojawili się przedstawiciele Kanału Sportowego, Michał Pol, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski.

W trakcie wydarzenia PaTaThai zmienił się w studio nagraniowe, z którego na żywo nadawano Hejt Park, czyli autorski program Kanału Sportowego, w trakcie którego zaproszeni goście, Sławomir Stempniewski prezes Radomiaka Radom, Dawid Abramowicz obrońca Radomiaka i radomska legenda Zielonych, Leandro Rossi mierzyli się z niewygodnymi pytaniami nie tylko prowadzących, ale i przede wszystkim widzów.

Wydarzenie odbyło się w dniu urodzin jednego z włodarzy Kanału Sportowego, Michała Pola. Co ciekawe, na spotkaniu pojawił się także Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW oraz Daniel Rutkowski, zawodnik KSW pochodzący z Radomia.

Chwilę po rozpoczęciu transmisji wydarzenie śledziło na platformie YouTube ponad 20 tysięcy osób!

Przypomnijmy, że jutro w hali RCS odbędzie się gala mieszanych sztuk walk, na której dojdzie do tzw. „Bitwy o Radom”, w trakcie której zmierzą się Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Hejt Parku!