Konkursy Kultura i rozrywka Partnerzy

Kino na jesienne wieczory [KONKURS]

 

W ramach konkursu mamy do zaprezentowania dwa filmy. Pamiętajcie, że aby wygrać wejściówkę należy doprecyzować jak najlepiej ogląda Wam się filmy. W kinie czy w domu? Samotnie czy z ekipą? Czego potrzebujecie, aby oglądanie sprawiało Wam przyjemność.

Kino Konesera: Niewierna – Sara i Jean od kilku lat są w szczęśliwym związku. Łączy ich silne uczucie i niegasnące pożądanie. Pewnego dnia Sara przypadkowo spotyka na ulicy François, swojego dawnego partnera i przyjaciela Jeana. Wkrótce potem François proponuje Jeanowi wspólną pracę, a sytuacja między nimi zaczyna wymykać się spod kontroli.

Kultura Dostępna: Negatyw – Bohaterem filmu jest Karol, którego pasjonuje fotografia. Poznajemy go w najważniejszych momentach jego życia – w wieku 7 lat, kiedy opuściła go matka, w wieku 18 lat, kiedy przeżywa swoją pierwszą miłość i współcześnie, w wieku 47 lat, kiedy świętuje swoje 25-lecie pracy fotoreportera. Po wystawie dowiaduje się o śmierci ojca. Karol udaje się w podróż, by go pochować. Nocna eskapada pociągiem jest pełna niespodzianek na pograniczu jawy i snu.

Dostępne są bilety na konkretne seanse: 

  • Kino Konesera: Niewierna (2D/napisy – od 16 lat) – 03.10 godz. 18.00
  • Kultura Dostępna: Negatyw (2D/PL – od 13 lat) – 06.10 godz.  18:15 

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftwojradompl%2Fposts%2Fpfbid0vYxc1mDaB7LQBL33jH2SGgXogrM7vDjJgGR6F6wouSZsdwHegWYfWBXRt6XYf31xl&show_text=true&width=500″ width=”500″ height=”520″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>

Aby zdobyć bilety należy wziąć udział w konkursie, wykonując poniższe kroki.  

  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, który film Cię interesuje oraz w jakich okolicznościach lubisz oglądać filmy. 

 

Wyniki zostaną opublikowane 30 września, przed godziną 16:00 za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.

Zapraszamy do zabawy!