O tym się mówi Polska i świat

Lotnisko Warszawa-Radom poszerza kierunki lotów. Polecimy do Grecji i Albanii

Lotnisko Warszawa-Radom poszerza kierunki lotów. Do możliwych już kierunków lotów z radomskiego portu lotniczego, dochodzą dwa nowe kursy, do Prewezy (Grecja), oraz Tirany (Albania).

Jak informowaliśmy, nieoficjalne doniesienia pochodzące ze strony Fly4free.pl potwierdził się, z radomskiego lotniska polecimy do Grecji i Albanii.

Nowe kierunki lotów z radomskiego lotniska?

Loty do Grecji i Albanii mają ruszyć w czerwcu. Pierwszy lot do Tirany zaplanowany jest na niedziele 11 czerwca o godzinie 7.50. Na albańskim lotnisku wylądować ma o godzinie  9.40. Powrót zaplanowany jest na 25 czerwca (wylot z Tirany o godz. 10.40, a lądowanie w Radomiu o 12.30). Loty w obie strony mają odbywać się raz w tygodniu – w niedziele.

Do greckiej Prewezy polecimy prawdopodobnie tylko w piątki. Pierwszy lot zaplanowany jest na 16 czerwca o  godzinie 7.00, podróż ma zakończyć się lądowaniem o godzinie 10.20. Powrót z Prewezy zaplanowany jest na 23 czerwca (wylot o 11.20 z Prewezy i lądowanie w Radomiu o 12.30).

Przypomnijmy, że w ofercie innych przewoźników z radomskiego lotniska są także m.in. Tunezja, Turcja, Bułgaria, Hiszpania, Francja, Włochy, czy Dania.

Źródło: PLL LOT