Inwestycje Na czasie Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Lotnisko Warszawa-Radom zyskało nowego przewoźnika

Lotnisko Warszawa-Radom od początku roku odprawiło już ponad 31 tys. pasażerów, a w czerwcu w Radomiu pojawi się nowy przewoźnik – Air Montenegro, który obsługiwać będzie loty do Czarnogóry. Od czerwca do końca września pasażerowie będą mieli możliwość podróżować z lotniska w Radomiu na sześciu trasach.

W maju Lotnisko Warszawa-Radom obsłużyło 5.802 podróżnych. Łącznie od początku roku z radomskiego portu skorzystało 31.207 osób.

23 czerwca na lotnisku w Radomiu pojawi się nowy przewoźnik Air Montenegro. Rejsy do Podgoricy, obsługiwane przez czarnogórską linię lotniczą, oferuje biuro podróży Rego-Bis.

Gabriela Mańka-Sokullu, prezes i właścicielka Rego-Bis przekazała, że rozwój był dla firmy zawsze ważny.

Rozwój zawsze był i będzie dla nas ważny. Cieszymy się z nowych możliwości oraz poszerzenia współpracy z Air Montenegro. Skrupulatnie wybieraliśmy partnera do obsługi tych połączeń. Air Montenegro oferuje jakość, z jaką chcemy być kojarzeni

mówiła.

Kolejny rok współpracujemy z Rego-Bis, co pozwala nam wspólnie promować Czarnogórę jako atrakcyjną destynację turystyczną oraz pomaga umacniać pozycję lidera Rego-Bis na rynku bałkańskim

dodał Michał Wichrowski, prezes PMA Aviation reprezentujący Air Montenegro w Polsce.

Loty odbywać będą się raz w tygodniu, w niedzielę, aż do końca września.

Air Montenegro to kolejny przewoźnik, który będzie operować na Lotnisku Warszawa-Radom. Bardzo cieszymy się, że pasażerowie naszego portu będą mieli możliwość podróży do wyjątkowej Czarnogóry

przekazała Anna Dermont, rzecznik prasowy PPL, zarządzającego Lotniskiem Warszawa-Radom.

Pasażerowie mogą już planować swoje letnie podróże z radomskiego lotniska. W okresie urlopowym rejsy z Radomia będą odbywać się codziennie. Pierwsze wakacyjne loty wystartowały już 25 maja.

W ofercie Lotniska Warszawa-Radom znajdują się połączenia czarterowe do: Antalyi, Tirany i wspomnianej wcześniej Podgoricy. W siatce lotów nie zabraknie też rejsów regularnych do Larnaki obsługiwanych przez Wizz Air. Na pokładzie maszyn PLL LOT w te wakacje z Radomia polecieć będzie można do: Rzymu, Tirany i Prewezy.