Kronika kryminalna Radom i okolice Społeczeństwo

Łowcy pedofili w regionie radomskim. Zatrzymano 31-latka

Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili ponownie pojawiła się w regionie radomskim. Zatrzymano 31-letniego mężczyznę.

Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili to grupa zajmująca się tropieniem, demaskowaniem i ujmowaniem osób o skłonnościach pedofilskich, których następnie przekazuje w ręce policji wraz z obciążającym ich materiałem dowodowym.

W sobotę, 21 października 2023 roku odwiedzili 31-letniego Adriana G. zamieszkującego wieś Sady (powiat szydłowiecki).

Jak informują łowcy, mężczyzna był zimny i wyrachowany.

– Pisał z trojgiem „wirtualnych dzieci” Fundacji ECPU Polska Łowcy Pedofilii w wieku 11, 12 i 13 lat na jednym z komunikatorów. Nie zależało mu na nawiązaniu bliższego kontaktu z dzieckiem. Nie dbał o jakość relacji. Traktował swoje ofiary przedmiotowo. Zimny i wyrachowany. Dążył tylko do jednego- za wszelką cenę starał się zaspokoić swoje chore żądze

przekazują łowcy.

Mężczyzna tłumaczył dziecku, czym jest stosunek płciowy, posiłkował się zasobami internetu, zarówno w zakresie teorii, wklejając dziecku bogate definicje jak i grafiki- opatrując objaśnienia zdjęciami kobiecych narządów intymnych oraz samego aktu.

– Męskiej anatomii uczył „jak na prawdziwego nauczyciela przystało” w oparciu o własne zasoby, prezentując wielokrotnie swoje przyrodzenie w całej okazałości, opatrzone etykietą typowo męskich atrybutów.

informuje fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili.

Mężczyźnie postawiono już zarzuty.

– W minioną sobotę został zatrzymany 31-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego. Mężczyzna usłyszał zarzuty, że na przełomie września i października tego roku za pośrednictwem jednego z komunikatorów internetowych nawiązał kontakt z trzema osobami, które podawały się, że są osobami poniżej 15. roku życia. Składał tym osobom propozycje wykonania innej czynności seksualnej

poinformowała Agnieszka Borkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

Nagranie z całego zatrzymania dostępne jest na facebookwoym profilu Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili.