Radom i okolice Sport

Moya Radomka Lotnisko Radom przegrywa w Bielsku Białej

Piątej porażki w siódmym meczu doznały siatkarki Moya Radomka Lotnisko Radom w Tauron Lidze Kobiet. Tym razem lepsze od podopiecznych Błażeja Krzyształowicza okazały się siatkarki BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

Pierwszy set do samego końca przebiegał pod dyktando Radomianek. Niestety przy stanie 21:17 siatkarki z Bielska zaczeły odrabiać straty. BKS BOSTIK objął proawdzenie 24:23 i w finalnym rezultacie wygrał tę partię 26:24.

W drugiej partii to zawodniczki z Radomia goniły wynik. Ze stanu 15:11 dla gospodyń udało im się wyjść na prowadzenia 18:17. Niestety jednak ponownie w końcówce seta więcej zimenj krwi zachowała ekipa z Bielska-Białej i tego seta zwyciężyła 25:21.

Trzeci set bardzo przypominał pierwszą partię. Siatkarki Moya Radomki Lotnisko Radom długo prowadziły, miały nawet piłi setowe. Niestety to ponownie zespół BKS BOSTIK wyszedł w końcówce obronną ręką, zwyciężył 28:26 i całe spotkanie 3:0.

BKS BOSTIK Bielsko Biała – Moya Radomka Lotnisko Radom 3:0 (26:24; 25:21; 28:26)

FOTO.: radomka.com