Konkursy Kultura i rozrywka Na czasie O tym się mówi Partnerzy Radom i okolice Społeczeństwo

Na łamy portalu powraca „Konkurs czytelniczy”

W lutym, na łamy portalu Twój Radom powraca, cieszący się zainteresowaniem, KONKURS czytelniczy. Tym razem urozmaicamy Państwu zabawę miłą niespodzianką.

We współpracy z Wydawnictwem Poznańskim realizować będziemy dla Państwa konkurs, w którym co tydzień do wygrania jedna z trzech pozycji od wydawnictwa. Dostępne będą książki z gatunku: literatura piękna, literatura faktu, książki historyczne, literatura obyczajowa, kryminał i thriller, literatura młodzieżowa, fantastyka oraz książki dla dzieci. Każdy znajdzie więc cos dla siebie.

NIESPODZIANKA od Vanilia Cafe

W tej edycji konkursu zaprosiliśmy do współpracy zaprzyjaźnioną radomską kawiarnię.

Miła obsługa i dobra atmosfera to powód, dla którego zdecydowaliśmy się na współpracę z mieszcząca się przy ul. Żeromskiego 31, Vanila Cafe. To klimatyczne miejsce, z którego teraz będą mogli Państwo odbierać wygraną pozycję, serwuje przepyszne desery i słodkości. Dzięki uprzejmości właścicieli wraz z odebraną książką otrzymają Państwo kawkę lub herbatkę. Teraz zacząć podróż z książką będzie można, popijając na miejscu ciepły napój lub w ferworze codziennych obowiązków zajrzeć do kawiarni i odebrać wygraną wraz z napojem na wynos.

Osoby, które dotąd nie odebrały książek wygranych w poprzedniej edycji konkursu, również zapraszamy do kawiarni po ich odbiór.

Najbliższy konkurs już w przyszłym tygodniu. Śledźcie portal www.twojradom.pl.

Kawiarnia Vanila Cafe (Żeromskiego 31, Radom) czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. od 10:00 do 22:00, a w niedzielę od godz. 12:00 do 22:00.

Serdecznie polecamy i zapraszamy do zabawy!