Inwestycje O tym się mówi Radom i okolice

Nowe inwestycje drogowe w regionie radomskim

Nowe inwestycje drogowe w regionie radomskim. Samorządy z regionu radomskiego na budowę i modernizacje dróg otrzymają ponad 32 mln zł.

W powiecie radomskim zmodernizowane zostaną trzy trasy, droga gminna w Dąbrówce Nagórnej, droga powiatowa na odcinku Zakrzew-Wolanów-Augustów oraz droga powiatowa na odcinku Orońsko-Dąbrówka Zabłotnia-Ruda Mała.

Na liście rezerwowej z powiatu radomskiego znalazła się m.in. przebudowa ul. Chrobrego wraz z remontem mostu w Radomiu, budowa drogi gminnej na odcinku Huta Skaryszewska-Wólka Twarogowa a także remont odcinka drogi gminnej w Hucie Mazowszańskiej Górnej.

W powiecie grójeckim powstanie droga gminna w miejscowości Kobylin na od odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Kobylińskiej, przebudowana zostanie także droga gminna we wsi Machnatka, Cychry i Wiatrowiec oraz ul. Michała Wołodyjowskiego w Warce. Również w powiecie grójeckim zostanie przebudowana ul. Tomaszowska od skrzyżowania z drogami wojewódzkimi nr 707 i 728 do skrzyżowania z ul. Góra w Nowym Mieście nad Pilicą.

W powiecie szydłowieckim przebudowana zostanie droga gminna w Woli Lipienieckiej Dużej.

W powiecie kozienickim zostanie przebudowana droga w miejscowości Studnie oraz droga powiatowa na odcinku Kozienice-Wólka Tyrzyńska oraz Kozienice-Dąbrówki.

W powiecie lipskim zostanie przebudowana droga gminna na odcinku Zemborzyn Pierwszy-Zemborzyn Drugi oraz odbędzie się remont drogi powiatowej na odcinku Stary Rzechów-Rzeczniówek.

W powiecie białobrzeskim przebudowana zostanie droga powiatowa na odcinku Wyśmierzyce-Paprotno-Olszowa oraz Stromiec-Wyborów w miejscowości Boże.

W powiecie przysuskim odbędzie się remont drogi powiatowej Olszowa-Ulów-Klwowa oraz droga powiatowa w Nowym Mieście nad Pilicą.