O tym się mówi Polityka Radom i okolice Społeczeństwo

Prawo i Sprawiedliwość podsumowało swoją kadencję

Prawo i Sprawiedliwość podsumowało swoją kadencję i zrealizowane postulaty.

W czwartek, 14 września 2023 roku odbyła się konferencja prasowa radomskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, podczas której kandydaci do sejmu podsumowali dotychczasową kadencję i zrealizowane inwestycje.

Poseł na Sejm, Marek Suski w trakcie konferencji przedstawił listę największych projektów, które zostały zrealizowane w ciągu ostatnich 4 lat, mowa tu m.in. o Lotnisku Warszawa-Radom, trasie S7 w kierunku Warszawy oraz Dworcu Radom Główny.

– Wypełniliśmy nasze obietnice sprzed czterech lat. Nawet można powiedzieć, że wypełniliśmy je nie tylko w pełni, ale przekroczyliśmy. Jeżeli chodzi o cały region radomski to jest to kolejnych kilka miliardów. Chcemy pokazać perspektywę rozwoju na następną kadencję czyli nasze konkretne propozycje dla Radomia i regionu

mówił poseł Marek Suski.

Głos zabrał także Andrzej Kosztowniak.

– Prawo i Sprawiedliwość na ziemię radomską, bezpośrednio do Radomia, ściągneło wiele miliardów złotych

mówił Andrzej Kosztowniak.

Andrzej Kosztowniak poruszył również temat budowy nowego wiaduktu.

– Co kilka minut przejeżdżają obok nas pociągi, zobaczcie państwo na wiadukcie, który powinien być budowany od trzech lat, tak naprawdę nic się nie dzieje

dodał Kosztowniak.

Na koniec podsumowano, że powrót wojska na lotnisko czy przekształcenie UTH w Uniwersytet Radomski to inwestycje, które są kluczowe dla partii z dziedziny jakimi są bezpieczeństwo i oświata.