Radom i okolice

Prośba o wsparcie na zakup protez oraz rehabilitację dla Łukasza

Pochodzący ze Skaryszewa, 27 letni Łukasz uległ wypadkowi samochodowemu jako pasażer. W wyniku zdarzenia doznał wielu obrażeń, które uniemożliwiają mu powrót do codziennych działań. Jak pomóc Łukaszowi, który nie poddaje się w walce o powrót do funkcjonowania? Uruchomiona została zrzutka. Zachęcamy do wsparcia.

 

Pełen entuzjazmu młody człowiek, doświadczył traumatycznego zdarzenia. Jako pasażer uczestniczył w wypadku samochodowym, którego skutkiem są doznania mnogich ran szarpanych, zwichnięcia okołoksiężycowego nadgarstka, zerwanie mięśni, więzadeł, naderwanie ścięgien, urazu zmiażdżeniowego stawu skokowego i końca prawego podudzia, w wyniku których konieczna była amputacja na poziomie podudzia.

Na ten moment Łukasz potrzebuje protezy tymczasowej, która umożliwi ćwiczenia rehabilitacyjne w okresie 5 miesięcy. Następnym wyzwaniem finansowym będzie proteza docelowa oraz długa rehabilitacja.

… liczę na Państwa pomoc w realizacji mojego najnowszego marzenia jakim jest wrócenie do całkowitej sprawności… Umożliwi mi to powrót do sprawności oraz spełniania pasji jakimi są podróże, zwiedzanie, górskie wycieczki, długie spacery z narzeczoną i pieskiem oraz gotowanie. Na co dzień byłem bardzo aktywna osoba i liczę ze wspólnymi siłami uda nam się spowodować, że znów będzie tak jak było przed wypadkiem. Z góry dziękuję za każdy gest dobrej woli i okazaną pomoc.

– wyznaje Łukasz.

Koszt obecnego leczenia szacowany jest na 70 tysięcy złotych. Jeśli chcesz wesprzeć Łukasza, możesz to zrobić TUTAJ, przez stronę zrzutka.pl