O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Radomiak Radom przedłuży umowę z kluczowym piłkarzem?

Radomiak Radom przedłużył umowę z kluczowym piłkarzem? O takiej możliwości poinformował Szymon Janczyk.

Jak udało się ustalić dziennikarzom portalu weszlo.com, Raphael Rossi, środkowy obrońca Radomiaka Radom, pozostanie na dłużej w drużynie Zielonych.

– W najbliższym czasie Radomiak Radom ma ogłosić porozumienie w sprawie przedłużenia kontraktu z Raphaelem Rossim. 32-letni Brazylijczyk będący kapitanem zespołu gra w klubie od ponad dwóch lat. Jego obecna umowa wygasa wraz z końcem sezonu 2023/2024, ale Zieloni chcą szybko zamknąć temat i przedłużyć ją o kolejne dwanaście miesięcy – informuje portal weszlo.com

Raphael Rossi w barwach Radomiaka rozegrał już 81 meczy i strzelił 5 bramki. Na swoim koncie, uzbierał także 5 asyst drugiego stopnia. Obecnie jego wartość rynkowa szacowana jest na 350 tys. €.

Pierwszy mecz Radomiaka na nowym stadionie

Radomiak Radom za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował o terminarzu sezonu 2023/24. Radomiak pierwsze dwa mecze rozegra na wyjeździe, najpierw z Górnikiem Zabrze (Kolejka 1. – Sobota 22 lipca 2023), następnie z Lechem Poznań (Kolejka 2. – Sobota 29 lipca 2023).

Pierwszy mecz na nowym stadionie Radomiaka przy ulicy Struga 63, zostanie rozegrany 5 sierpnia 2023 roku. Drużyna Zielonych podejmie wówczas zespół Cracovii Kraków.

Pierwszy mecz Radomiaka na nowym stadionie już w sierpniu!

Przypomnijmy, że na stadionie Radomiaka trwa układanie murawy. Pochodzi ona z tej samej plantacji co ta, która ułożona jest na PGE Stadionie Narodowym.

Źródło: weszlo.com