O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Radomiak sprzedał już ponad 2 tysiące karnetów na domowe mecze!

Radomiak sprzedał już ponad 2 tysiące karnetów na domowe mecze! Stowarzyszenie Kibiców apeluje jednak o zakup biletów, a nie karnetów.

O tym, że Radomiak rozpoczął stacjonarną sprzedaż biletów, informowaliśmy już w poniedziałek.

Ruszyła stacjonarna sprzedaż karnetów na mecze Radomiaka

Teraz za pośrednictwem facebookowego profilu klubu poinformowano, że sprzedano już 2017 karnetów na domowe mecze Radomiaka!

Co ciekawe, Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Radomiak” zachęca do kupowania biletów, zgodnie z postanowioną decyzją dot. bojkotu.

– Drodzy Kibice, start nowego sezonu zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim długo wyczekiwany powrót na Struga 63. W związku z tym, zachęcamy Was do zakupu BILETÓW na mecze (wstrzymujemy się z karnetami z uwagi na brak sektora gości). Jednocześnie zwróćcie uwagę na jaki sektor wybieracie wejściówkę. Sektor ULTRAS to sektor dopingujący przeznaczony dla fanatyków. Ceny biletów są na ten sektor najniższe, jednak dzięki negocjacjom podjętym przez Stowarzyszenie, udało się z Klubem ustalić równie korzystne ceny biletów na pozostałe skrajne sektory oraz wprowadzić zróżnicowane ceny na pozostałe miejsca. Na mecze przychodzimy na zielono! – informuje Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Radomiak”.

Karnety na mecze Radomiaka można zakupić TUTAJ.

Źródło: Fot. TylkoRadomiak.pl – Stowarzyszenie Kibiców / Radomiak Radom