Radom i okolice Społeczeństwo

Relaksacyjne poranki w parku na Obozisku

Relaksacyjne poranki w parku na Obozisku. Organizatorzy zapraszają osoby w każdym wieku, bez względu na umiejętności i doświadczenie.

Już w niedzielę, 16 czerwca rozpocznie się druga edycja „Relaksacyjnych poranków na trawie” przy tężni solankowej w parku im Jacka Malczewskiego. W każdą wakacyjną niedzielę o godzinie 10.15 mieszkańcy Radomia i okolic będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych regularnych spotkaniach, prezentujących różnorodne techniki i metody dbania o siebie.

W programie są m.in. praktyki świadomego oddechu, joga, mindfullness, taniec, ruch, gimnastyka dla ciała i umysłu, rytuały tybetańskie, medytacje, koncerty relaksacyjne i inne. Poszczególne spotkania poprowadzi w sumie 12 osób.

Zajęcia są organizowane w ramach projektu ,,Kobieca pewność siebie – cykl warsztatów dla kobiet w każdym wieku”, finansowanego z tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Do udziału w relaksacyjnych porankach organizatorzy zapraszają osoby w każdym wieku, bez względu na umiejętności i doświadczenie.

Organizatorzy przekazali, że w przypadku niesprzyjającej pogody wydarzenie odbędzie się w 3 Miejscu przy ul. Śniadeckich 2.

Źródło: UM Radom