Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice

Repertuar dla dzieci. Do wygrania bilety [KONKURS]

Konkurs powstał we współpracy z kinem Helios. Przygotowaliśmy dla Państwa po jednym pojedynczym zaproszeniu na seanse specjalne. W tym tygodniu, z okazji zbliżającego się dnia dziecka proponujemy repertuar dla najmłodszych. Zachęcamy do zabawy o bilety!

 

Super Mario Bros. Film to najnowsza animacja studia Illumination, które stworzyło uwielbiane przez wszystkich „Minionki” oraz „Sing”.
Minionki pokochali widzowie w każdym wieku na całym świecie. Są jednymi z najpopularniejszych animowanych postaci. Teraz studio Illumination stworzyło animację o bohaterze gry komputerowej i z pewnością dostarczą widzom wielu wspaniałych emocji.
Produkcja jest oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych. Gra ma wielu fanów do dziś i jest jedną najpopularniejszych gier komputerowych w historii.

  • Super Mario Bros – seanse z konkursami (2D/dubbing – od 7 lat) – 01.06 godz. 16.15 i 18.30 (godzina do wyboru)

Mała Syrenka to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya, która pojawi się w kinach 26 maja 2023 roku. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

 

  • Mała Syrenka – seans z konkursami (2D/dubbing – od 7 lat) – 01.06 godz. 17.15

Spider-Man: Poprzez Multiwersum. Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.
Poprzedni film „Spider – Man: Uniwersum” został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność w Polsce i na całym świecie, osiągając w kinach wynik 384 milionów dolarów. Został nagrodzony Oscarem® w kategorii najlepsza animacja.

  • Spider-Man: Poprzez Multiwersum – seans z konkursami (2D/dubbing – od 10 lat) – 01.06 godz. 18.00
Aby zdobyć bilety należy wziąć udział w konkursie, wykonując poniższe kroki.
  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, jaki film/ animację najbardziej lubi Twoje dziecko. Może spodziewasz się też dlaczego to akurat ta produkcja?

Konkurs trwa jedynie do 28 maja. Wyniki zostaną opublikowane 29 maja, w godzinach popołudniowych, za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.
Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

więcej na Kino Helios Radom.