Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

Ruszyła sprzedaż biletów na Air Show

T-50B Blackeagles Demo Flight / fot. wikicommons

Wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników lotnictwa. Ruszyła sprzedaż biletów na Air Show Radom 2023.

W sobotę 27 maja ruszyła od dawna wyczekiwana sprzedaż biletów na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2023.

Bilety dostępne są na stronie tobilet.pl. Wejściówki jednodniowe na sobotę, razem z pokazem wieczornym kosztują 70 zł, a na niedzielę – 60 zł. Co ważne, w sprzedaży internetowej bilety normalne są tańsze o 10 zł, niż te które będą sprzedawane w kasach w dniu pokazów. Organizatorzy zapewniają również specjalne ceny dla rodzin z dziećmi, bezpłatny wstęp dla najmłodszych (do 6 lat) i seniorów 75+. Bilety ulgowe na jeden dzień kosztują 30 zł za osobę, niezależnie od terminu imprezy. Aktualne informacje dotyczące pokazów i uczestników znaleźć można na airshowradom.pl. Również tam, po kliknięciu w banner „kup bilet”, trafimy bezpośrednio na stronę Grupy  MTP – operatora, który prowadzi sprzedaż.

– Serdecznie zapraszam na Air Show do Radomia. Za chwilę początek wakacji, to najlepszy czas żeby zaplanować letnie atrakcje. Cieszę się, że już dziś – na trzy miesiące przed Air Show Radom – możemy zaoferować naszym widzom bilety. To będzie niezwykłe widowisko. Szykuje się moc atrakcji, mamy potwierdzonych uczestników z 20 krajów i liczymy na piękną pogodę. Ale nawet jeśli aura zawiedzie, to nikt nie powinien być rozczarowany – bo takiej prezentacji pełnego wyposażenia Sił Zbrojnych i wystawy sprzętu wojskowego w jednym miejscu jeszcze nie było – zapowiedział sekretarz stanu w MON Wojciech Skurkiewicz.

Na niebie w defiladzie pokażą się wszystkie statki Sił Powietrznych RP, w tym również żegnające się powoli ze służbą MiGi-29 i Su-22. Na płycie radomskiego lotniska zaprezentowane zostanie wyposażenie wszystkich rodzajów wojsk, w tym także po raz pierwszy koreański samolot FA-50 z polską szachownicą.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW Radom 2023. „Niezwyciężeni w przestworzach” odbędą się 26 i 27 sierpnia 2023 r.

Więcej informacji o Air Show Radom 2023 możecie znaleźć na naszym portalu.

Źródło: airshow.wp.mil.pl / fot. Wikimedia Commons

Postaw mi kawę na buycoffee.to