Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice

Styczniowe atrakcje w Amfiteatrze

Kulturalne atrakcje w Amfiteatrze umilą kończący się miesiąc.

Otwarty Teatr Perkusyjny, koncert mis tybetańskich czy gorący karnawał w rytmach Latino i Afro to najbliższe atrakcje w Amfiteatrze. Wydarzenia umilą kończący się miesiąc i jednocześnie będą stanowiły zapowiedź tego, co na uczestników czeka w kolejnych tygodniach.

Warsztaty Otwartego Teatru Perkusyjnego to wydarzenie o charakterze cyklicznym. Kolejne spotkanie rozpocznie się 25 stycznia o godzinie 19:00. Będzie można nauczyć się gry na instrumentach etnicznych pochodzących z całego świata – darbukach, djembe, congach, dundunach i innych. Uczestnicy staną się aktorami teatru perkusyjnego. Formuła cyklicznych warsztatów jest z założenia dostępna dla każdego, bez względu na wiek czy posiadane umiejętności.

Warsztaty Otwartego Teatru Perkusyjnego. Ciekawa propozycja Amfiteatru

Światło świec, zapach kadzidła i kojące dźwięki podczas koncertu mis tybetańskich pozwolą na głęboki relaks i podróż w głąb siebie. Koncert wykona Barbara Czyżewska – Drabik, artysta plastyk, pasjonatka muzyki oraz rozwoju duchowego i osobistego. Pracuje z ludźmi głównie poprzez terapię czaszkowo-krzyżową, masaż misami, afirmacje, medytację i wizualizację.

Amfiteatr zaprasza na spotkanie 27 stycznia o godzinie 18:00.

Tego samego dnia odbędzie się także karnawał w rytmach Latino i Afro – impreza taneczna, wypełniona gorącymi rytmami z dwóch kontynentów. Dyskotekowe szaleństwo rozkręci DJ Maciej Małecki, który zaserwuje uczestnikom żywiołowy, muzyczny miks hitów. Zabrzmią najbardziej znane przeboje Glorii Estefan, Shakiry czy Ricky’ego Martina. Latynoskie hity będą przeplatane energetycznymi rytmami prosto z Czarnego Lądu.

Start o godzinie 20:00, Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1.

Źródło: MOK Amfiteatr