Białoruś: dziennikarz i działacz polskiej mniejszości Andrzej Poczobut został zwolniony z więzienia
Polski dziennikarz i działacz mniejszości polskiej na Białorusi Andrzej Poczobut został we wtorek zwolniony z więzienia – poinformował premier Polski Donald Tusk. Białoruskie media podały, że doszło do tego w ramach wymiany więźniów w formule „pięciu za pięciu” na przejściu granicznym Białowieża-Piererow.