O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Tragedia na drodze! Nie żyje rowerzysta

Białobrzescy policjanci wyjaśniają przyczynę i okoliczności tragicznego w skutkach wypadu z udziałem rowerzysty. Niestety cyklista pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji zmarł.

Białobrzescy policjanci niemal codziennie sprawdzają zachowania kierowców wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego. Z uwagi na fakt, że nie chroni ich karoseria, zdarzenia drogowe z ich udziałem często kończą się tragicznie. Dlatego tak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności przez wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Wypadek 79-letniej kobiety na quadzie

W dniu 7 sierpnia o godzinie 9:10 w miejscowości Boże na terenie gminy Stromiec doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego w wyniku którego mimo reanimacji śmierć poniósł 77- letni rowerzysta. Mężczyzna zmieniając pas ruchu uderzył w kierowany przez 22-latkę pojazd Audi. Kierująca była trzeźwa.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali czynności w trybie art. 308 KK. Dzięki współpracy z OSP w Bożym zorganizowano objazdy w celu upłynnienia ruchu. Od godziny 13:00 droga jest już przejezdna.

Źródło: KPP Białobrzegi