Radom i okolice

W 2023 r. z Radomia polecimy do Tunezji i Bułgarii

Przedstawiciel firmy Firma Sun&Fun Holidays przekazał, że od następnego roku zostaną uruchomione loty do Tunezji i Bułgarii.

Firma Sun&Fun Holidays chce uruchomić loty z Radomia do Dżerby w Tunezji i do Burgas w Bułgarii. Jak przekazał general manager biura firm Semir Hamouda umowa nie została jeszcze podpisana, ale porozumienie jest bardzo blisko. Rejsy mają rozpocząć się od kwietnia. Firma dołączyła do innych touroperator jak Nekera oraz Itaki, którzy w 2023 r. uruchomią loty z radomskiego lotniska.

 

Jak podawaliśmy kilka dni temu podczas I Kongresu Radom Przyszłości, europoseł Adam Bielan poinformował, że w ciągu pierwszych czterech dni rezerwacji ponad 400 biletów zostało sprzedanych na loty z radomskiego lotniska. Loty z Radomia rozpoczną się 28 kwietnia 2023 r. Pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT będą mogli udać się do Paryża, Rzymu i Kopenhagi. Rejsy będą odbywać się trzy razy w tygodniu samolotami Boeing 737-800. Mimo że port lotniczy nie będzie działać przez cały rok, to jego włodarze szacują, że w 2023 r. uda im się obsłużyć 250 tys. podróżnych. Z lotniska ma startować ponad 30 samolotów tygodniowo.

 

Źródło informacji: fly4free.pl