Inwestycje O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo Wyróżnione

W centrum Radomia powstanie luksusowy apartamentowiec

W centrum Radomia powstanie luksusowy apartamentowiec. Nowoczesny budynek ma posiadać przestrzeń sportową, wypoczynkową oraz i panoramiczny widok na miasto.

Nowy budynek ma powstać na działce nr. 4 przy ulicy Mariackiej, sąsiadując tym samym z jednej strony z dawnym budynkiem szpitala płucnego, oraz z drugiej strony z prywatną posesją zabudowaną domkiem jednorodzinnym.

Nowy apartamentowiec ma mieć siedem kondygnacji naziemnych na których znajdzie się ponad 170 mieszkań. Ceny mieszkań w nowym budynku zaczynają się od 7,2 tys. zł za metr kwadratowy.

Mieszkania mają mieć od 30 metrów kwadratowych do ponad 111 metrów kwadratowych. Największe mieszkanie z wielkim tarasem jest już zarezerwowane. Jego cena to ponad 826 tys. zł.

Inwestor informuje również o wielu pozytywnych aspektach ulokowania nowego apartamentowca:

  • W odległości 500 m (7 minut pieszo) znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Stadion Lekkoatletyczny. W hali sportowej MOSiR Radom przy ul. Narutowicza rozgrywane są mecze: siatkówki, koszykówki. Ośrodek jest też miejscem organizacji koncertów, wystaw, turniejów bokserskich, pokazów sztuk walki.
  • Do dworca PKP i PKS jest z Domu na Mariackiej tylko 1,5 km (3 minuty samochodem).
  • Do Centrum Handlowego M1 i do Galerii Słonecznej jest tylko 5 minut samochodem.
  • W odległości 600 m od Domu na Mariackiej znajduje się Radomski Szpital Specjalistyczny z licznymi poradniami i laboratoriami diagnostycznymi.
  • Akademia Handlowa Nauk Stosowanych jest w odległości 850 m od ulicy Mariackiej.

– Będzie to nowoczesny kompleks mieszkalny z przestrzenią sportową i wypoczynkową oraz luksusowymi apartamentami – informuje inwestor.

Co ciekawe, dla najmłodszych mieszkańców zaplanowano plac zabaw, na terenie Domu na Mariackiej ma też powstać całoroczny wewnętrzny klub malucha. Starsi będą mieli do dyspozycji strefę fitness.

Źródło: WojasDevelopment