Radom i okolice Sport

W Hali Urania Czarni do pokonania

Czarni Radom vs Jastrzębski Węgiel fot. Bartosz Kamiński

W Hali Urania Czarni do pokonania. W pojedynku z zespołem AZS Olsztyn podopieczni Waldo Kantora przegrali 1:3.

Enea Czarni Radom do pojedynku z AZS Olsztyn podchodzili po niespodziewanej wygranej z PSG Stalą Nysa. Niestety mimo dobrego początku zespół Wojskowych uległ ekipie ze stolicy Warmii i Mazur 1:3.

Pierwszy set miał bardzo wyrównany przebieg, dopiero w końcówce seta Czarni odskoczyli na dwa punkty i tej przewagi nie oddali do końca seta zwyciężając 25:23.

Druga partia rozpoczęła się od prowadzenia zespołu Enea Czarnych Radom. Jednak Olsztyn zachował zimną krew wyszedł na prowadzenie i zakończył seta do 22.

Trzecia i czwarta partia przebiegała pod zdecydowane dyktando gospodarzy zwyciężyli oni kolejno do 17 i 19.

Kolejny mecz drużyna Wojskowych rozegra 11 marca w Radomiu. O godzinie 17.30 podejmą w hali Radomskiego Centrum Sportu zespół Norwid Częstochowa.