Polityka Radom i okolice Społeczeństwo

Widzialna Ręka oficjalnie zgłosiła swoją kandydaturę do wyborów samorządowych w Radomiu

Komitet Wyborczy Wyborców „Widzialny Radom” zarejestrował swoją kandydaturę na nadchodzące wybory samorządowe, które odbędą się 7 kwietnia 2024 r.

Zarejestrowany pod nazwą „Widzialny Radom”, komitet składa się z zaangażowanych społeczników grupy Widzialna Ręka Radom, którzy od czterech lat aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności.

Liderem „Widzialnej Ręki” w Radomiu jest Bartek Marczuk, który podkreślił, że zgłoszenie komitetu odbyło się bez żadnych problemów. Teraz czekają na oficjalne potwierdzenie i rozpoczną dopinanie listy kandydatów we wszystkich okręgach.
Marczuk zachęca także mieszkańców do aktywnego udziału w dyskusjach, podkreślając znaczenie głosu radomian.
Jako priorytetowy problem, który został zgłoszony, wymienia plagę niesprawnych biletomatów, zapewniając, że komitet ma na to rozwiązanie.

Widzialna Ręka skupia 35 000 mieszkańców Radomia i okolic, którzy nie tylko aktywnie wspierają lokalną społeczność, ale także angażują się w różnorodne działania na jej rzecz.

Dodatkowo, Mateusz Środa, reprezentujący komitet, zapowiedział niespodziankę walentynkową dla mieszkańców, związana z dbałością o zdrowie. Szczegóły tej akcji przekażemy niebawem na grupie Facebookowej Widzialna Ręka, a fizycznie będziemy mogli spotkać się w Walentynki na ulicy Żeromskiego.

Wybory do samorządu odbędą się już 7 kwietnia, a „Widzialny Radom” zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w nich i oddania głosu zgodnie z własnym sumieniem.