• Konkursy Radom i okolice Społeczeństwo

  Wygraj bilet na wybrany seans [KONKURS]

  Konkurs powstał we współpracy z kinem Helios. Przygotowaliśmy dla Państwa po jednym pojedynczym zaproszeniu na seanse specjalne.

  Kino Konesera: FANTASTYCZNY MATT PAREY (2D/PL – od 12 lat) – 30.10 godz. 18.00

  Film jest próbą uchwycenia fenomenu Macieja Parowskiego, redaktora stojącego za sukcesami kilku pokoleń pisarzy polskiej fantastyki. Jego biografię obserwujemy na tle burzliwe zmieniającej się historii: od zmagań z PRL, przez przeprowadzenie największego pisma literackiego, okres transformacji, po narodziny internetu i zmierzch słowa drukowanego. O Macieju opowiedzą nam jego współpracownicy, bliscy oraz eksperci science fiction. Ich wspomnienia w zabawny i poetycki sposób komentuje poprzez animowane sekwencje komiksowe alter ego Parowskiego. Matt Parey to cichy bohater drugiego planu w stylu Alfreda z Batmana, bez którego główni bohaterowie nie mogliby działać efektywnie.

  Kultura Dostępna: Masz ci los! (2D/PL- od 15 lat) – 02.11 godz. 18.00

  Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz… Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze

  Aby zdobyć bilety należy wziąć udział w konkursie, wykonując poniższe kroki.
  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku lub Instagramie;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz, na jaki film chciałbyś/abyś wygrać bilet i dlaczego (opcjonalnie wybrać datę filmu).

  Konkurs trwa jedynie do jutra. Wyniki zostaną opublikowane 27 października, w godzinach popołudniowych za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.
  Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

  UWAGA! W przypadku wygranej, bilety do odebrania dostępne będą w kasie kina Helios.