Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Wygraj bilet na wybrany seans [KONKURS]

Konkurs powstał we współpracy z kinem Helios. Przygotowaliśmy dla Państwa po jednym pojedynczym zaproszeniu na jedną z czterech propozycji kinowych. 

Helios dla dzieci: Filmowe Poranki: Bing, cz. 11 (2D/dubbing – b.o.) – 16.07 godz. 10.30

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie.
Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Kino Konesera: Niezwykła wędrówka Harolda Fry (2D/napisy – od 15 lat) – 17.07 godz. 18.00

Historia niezwykłego człowieka, który wyrusza w niezwykłą podróż. Harold wiedzie życie bez szczególnego celu, dopóki nie dowiaduje się, że jego dawna przyjaciółka Queenie umiera. Wyrusza w wędrówkę przez Anglię, aby się z nią zobaczyć. Podróż Harolda stanowi celebrację życia, która pomaga nam sobie uświadomić, że porażka i strata – tak samo jak sukces i radość – mogą nas ukształtować.

Kino Kobiet: Barbie (2D/napisy – od 13 lat) – 19.07 godz. 18.00

Drogie Panie, 19 lipca widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy PRZEDPREMEROWO film „Barbie”. Świat Barbie to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. No, chyba że ktoś przeżywa akurat kryzys egzystencjalny w całej pełni. Albo jest Kenem.

Kultura Dostępna: Ania (2D/PL – od lat 15) – 20.07.2023 godz. 18.00

„Ania” to wzruszająca opowieść o przedwcześnie zmarłej polskiej aktorce – Annie Przybylskiej, niezapomnianej Marylce z serialu „Złotopolscy”. Premiera „Ani” przewidziana jest na jesień. Twórcami filmu są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, którzy przygotowali wyjątkowe dokumenty o największych polskich gwiazdach estrady – „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” oraz „Maryla. Tak kochałam”.

Aby zdobyć bilety należy wziąć udział w konkursie, wykonując poniższe kroki.
  • Polub fanpage twojradom.pl na Facebooku lub Instagramie;
  • Udostępnij post na swojej tablicy;
  • Pod postem na FB napisz jaki film obejrzałbyś w kinie samochodowym, pod chmurką, w ciepłe wakacje.

 

Konkurs trwa jedynie do jutra. Wyniki zostaną opublikowane 13 lipca, w godzinach popołudniowych za pośrednictwem fanpage’a Twój Radom.
Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Więcej na stronie kina Helios.