Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice

Wygraj książkę oraz kawkę [KONKURS czytelniczy]

We współpracy z Wydawnictwem Poznańskim oraz radomską kawiarnią Vanilia Cafe realizujemy „Konkurs czytelniczy”. Zapraszamy do udziału.

W tym tygodniu do wygrania jedna z dwóch książek od Wydawnictwa Poznańskiego. Tym razem proponujemy pozycje, które pokochają kobiety.

Takie rzeczy tylko z mężem

Mąż, syn, dom na wsi i stała praca. Wszystko, czego potrzeba do… szczęścia? A może działania?
Zuzanna wiedzie spokojne, pozornie satysfakcjonujące życie. Jedno przypadkowe spotkanie z trenerką motywacyjną sprawia, że kobieta uświadamia sobie trudną do przełknięcia prawdę: w jej małżeństwie nie dzieje się dobrze. Żar? Namiętność? Raczej dogasający płomień. Mąż, zamiast w domu, woli przebywać w lesie i szukać skarbów.
Ale Zuzanna to typ wojowniczki. Nie podda się bez walki.
Ta jednak okazuje się trudna, bo jak ratować małżeństwo, gdy w domu pojawiają się: nieco ekscentryczna i pogubiona Kasia, miłośniczka gotyku, oraz wuefista flirciarz ze złamanym sercem, a mama Zuzki każdego dnia oznajmia o swoim rychłym odejściu z tego świata?
Brzmi jak mieszanka wybuchowa?  Tak właśnie jest!
Ale Zuzanna to kobieta czynu! Poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu niczym superbohaterka. Kto jak nie ona?

Apetyt na więcej

Życie nie zawsze układa się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a szczęście kryje się w najmniej spodziewanych miejscach. Jak rozpoznać drogę, która do niego prowadzi?
Ewa czuje, że oszukuje siebie i swojego partnera, trwając w pozornie tylko idealnym związku. Kobieta uświadamia sobie, że jedynym mężczyzną, którego naprawdę kocha, jest Andrzej. Jednak na przeszkodzie ich miłości staje ciąg nieporozumień i niedomówień. Tymczasem Klaudia, borykająca się z problemem samoakceptacji, wyrusza na poszukiwania samej siebie i znajduje szczęście w najmniej spodziewanym miejscu.
W trzeciej części bestsellerowego cyklu Agnieszki Olejnik bohaterowie muszą zadać sobie pytanie, kim są i czego pragną, oraz zawalczyć o własne szczęście. Bo życie ma różne smaki, a sztuką jest znaleźć ten, który pokocha się najbardziej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • polubić fanpage twojradom.pl
  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy FB
  • napisać jakiego gatunku książki lubisz oraz którą z proponowanych chciałabyś przeczytać?

Wyniki konkursu zostaną opublikowane za pośrednictwem fanpage Twój Radom na Facebooku, pod postem konkursowym, 23 marca. Wyłonione zostaną dwie osoby, a każda otrzyma jedną książkę. Po odbiór nagrody zapraszamy do Vanila Cafe (ul. Żeromskiego 31), gdzie na wygranych czekać będzie także ciepły napój. Książki do odbioru dostępne będą już następnego dnia.

Partnerzy:
Wydawnictwo Poznańskie

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!