Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Wyjątkowe widowisko MAVKA SHOW [KONKURS]

Urocza opowieść teatralna na podstawie bajki „MAVKA. Leśna piosenka”, tradycyjne ukraińskie kostiumy, spektakularne pokazy cyrkowe i nowoczesna sceneria zamknięte w interaktywnym widowisku dla całej rodziny – tego wydarzenia nie można przegapić!

Międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym „MAVKA. Leśna piosenka” niebawem dotrze do Polski! „MAVKA SHOW” to wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności w nieznanym dotąd wydaniu, pełnym wyrazistej choreografii, elementów akrobatycznych i efektów specjalnych. Przepiękną historię dziewczynki o imieniu MAVKA, która ukochała las i jego mieszkańców, będzie można podziwiać na największych scenach teatralnych naszego kraju już tej jesieni!

„MAVKA SHOW” to:

 • wyjątkowe rozwiązania sceniczne, jakich europejska publiczność jeszcze nie widziała;
 • nietuzinkowa choreografia i pokazy akrobacji, połączone przepiękną fabułą teatralną;
 • klasyczna historia w całkiem nowym wydaniu;
 • opowieść dla dorosłych i dzieci, w której każdy znajdzie cząstkę siebie.

Trasa koncertowa widowiska rusza w październiku. Do Radomia MAVKA SHOW trafi 26.10.2023r., a oglądać będzie je można w Sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej.
Więcej na: PAN KONCERT.

KONKURS
We współpracy z organizatorem widowiska realizujemy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania podwójne zaproszenie na wydarzenie.

Jeśli chcesz o nie powalczyć, wykonaj poniższe kroki:

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftwojradompl%2Fposts%2Fpfbid0psE8vREPjrjT3oQV8jxMfj6igdURKvgZwNN5sufR1n6dFGcFig152XAX5KYDjGwDl&show_text=true&width=500" width="500" height="520" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>
 • Polub fanpage Twój Radom na stronie portalu Facebook lub Instagram,
 • Udostępnij post konkursowy, znajdujący się na fanpage Twój Radom, na swojej tablicy,
 • Pod postem na FB wyślij skan lub zdjęcie pracy plastycznej swojego dziecka, wykonanej dowolną techniką, która przedstawia autora pracy podczas spędzania czasu w lesie.

  Najciekawsza praca zostanie nagrodzona biletami. Konkurs potrwa do końca września. Wyniki opublikujemy z początkiem października.
  Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!