O tym się mówi Radom i okolice Sport

BKS Radomiak Radom najlepszym klubem bokserskim w województwie mazowieckim

BKS Radomiak Radom najlepszym klubem bokserskim w województwie mazowieckim. Polski Związek Bokserski opublikował najnowszy ranking klubowy za rok 2022.

Polski Związek Bokserski przedstawiał ranking klubowy i okręgowy za rok 2022. Na miejscu 7 spośród 209 możliwych, ulokował się Bokserski Klub Sportowy Radomiak Radom jednocześnie zostając najlepszym klubem bokserskim w województwie mazowieckim.

– Duma nas rozpiera, a motywacja do dalszej pracy jest jeszcze większa – pisze na swoim profilu Facebookowym BKS Radomiak Radom.

W rankingu znalazły się też dwa inne radomskie kluby bokserskie. RKB Boxing które zajęło miejsce 42 w rankingu klubowym za rok 2022, oraz BTS 1926 Broń Radom która zajęła miejsce 89.

Przypomnijmy, że prowadzący BKS Radomiak Radom trener Sławomir Żeromiński w 29. Plebiscycie Sportowym Echa Dnia został uznany najlepszym szkoleniowcem w roku 2022, w Mieście Radom.

– Nagroda dla trenera Sławka, to nie tylko wyróżnienie dla niego, ale także dla całego klubu, który wciąż się rozwija, ma grono wiernych fanów (trenujących, wspierających, sympatyków), jest też motywacją dla nas wszystkich do jeszcze cięższej pracy, żeby rok 2023 był jeszcze lepszy – informował BKS.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: BKS Radomiak Radom