Radom i okolice Społeczeństwo

Bożonarodzeniowy kiermasz w Starostwie Powiatowym w Radomiu

Bożonarodzeniowy kiermasz w Starostwie Powiatowym w Radomiu za nami! Można było kupić m.in. wspaniałe stroiki, bombki, choinki czy chociażby kolorowe ozdoby.

Tradycyjnie już po raz kolejny w Starostwie Powiatowym w Radomiu odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Na wydarzeniu goszczono uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z całego Powiatu Radomskiego, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Jedlance, mieszkańców Domów Opieki Społecznej w: Jedlance, Wierzbicy i Krzyżanowicach, i Powiatowego Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego w Krzyżanowicach.

– Muszę przyznać, że w tym roku kiermasz był bardzo obfity i bogaty. Duża frekwencja, mnóstwo fantastycznych artykułów znalazło nabywców. Pomysłowość twórców tych wszystkich dzieł, nie zna granic

zachwalał Waldemar Trelka, starosta radomski.

Organizatorzy wydarzenia mają dobrą informację dla osób, którym nie udało się dotrzeć na wydarzenie. Piękne rękodzieła będzie można także kupić już w najbliższą niedzielę, podczas Powiatowego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w Sławnie (gmina Wolanów). Start imprezy planowany jest na godzinę 13.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Źródło: Powiat Radomski