Kultura i rozrywka O tym się mówi Sport

Czarni kolejni raz zdominowani

Niestety kolejną porażkę w tym sezonie zaliczyli siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom. Podopieczni Jacka Nawrockiego przegrali z PGE Skrą Bełchatów 0:3.

Początek pierwszego seta wydawał się dość wyrównany. Mimo, że Skra odskakiwała na kilka punktów to Czarnym udawało się tę przewagę niwelować. Niestety taki stan rzeczy trwał do wyniku 12-11 dla gospodarzy, którzy od tamtego momentu systematycznie uciekali i pierwszą partę zwyciężyli w stosunku 25:17.

Druga odsłona to prawdziwy blamaż ekipy z Radomia, czego nie zwiastował początek partii. Radomianie prowadzili w niej nawet już 12:8, jednak wtedy Skra włączyła kolejny bieg i drugą część seta wygrała w stosunku… 17:2! Cała partia zakończyła się wynikiem 25:14.

W trzecim secie zdominowani radomianie próbowali w końcówce odgryźć się Bełchatowianom, ale niestety mimo czterech zdobytych punktów z rzędu nic to nie dało i set wygrali gospodarze 25:21, a tym samym całe spotkanie 3:0.

Cerrad Enea Czarni Radom po 12 rozegranych przez siebie meczach zajmują w tym momencie piętnaste, przedostanie miejsce. Gorsza jest tylko ekipa beniaminka BBTS-u Bielsko Biała. Podopieczni Jacka Nawrockiego wygrali tylko dwa spotkania, a niestety wiele porażek ekipy z Radomia było mocno przytłaczających.

Teraz przez zespołem Czarnych spotkanie z Mistrzem Polski – Zaksą Kędzierzyn Koźle. Spotkanie rozpocznie się 4 grudnia o godzinie 14.45 w Kędzierzynie Koźlu.