Radom i okolice Sport Zdjęcia

Czarni przegrali ze Stalą Nysa – zobacz zdjęcia!

Siatkarze Czarnych Radom przegrali piątkowe starcie ze Stalą Nysa w ramach 4 kolejki Plus Ligi.

Mecz odbył się w piątkowy wieczór w hali Radomskiego Centrum Sportu. Radomscy siatkarze ulegli zespołowi z Nysy 3 – 1. Goście kontrolowali grę w dwóch pierwszych setach, wygrywając je 25:22, 25:21. W trzecim secie podopieczni Jacka Nawrockiego zagrali zdecydowanie lepiej od zespołu z Nysy i ta część meczu zakończyła się wynikiem 25:19 dla drużyny Czarnych. Można było zobaczyć poprawę w grze radomskiego zespołu, jednak to nie wystarczyło i po emocjonującej walce w końcówce ulegliśmy nyskiej drużynie 27:25. MVP spotkania został Tsimafei Żukowski ze Stali Nysa.

Podczas meczu można było zaobserwować oprawę zgodową przygotowaną przez kibiców obu ekip. Na sektorze pojawiła się sektorówka z herbami obydwu zespołów i obok niej hasło: „Zjednoczeni Kibicowskim Stylem Wyjątkowy Klimat Stwarzamy”. Podczas meczu siatkarzom towarzyszył wspólny doping prowadzony przez grupy kibicowskie z Radomia oraz z Nysy.

Po 4 kolejkach Plus Ligi zespół Czarnych Radom zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 3 punktów. Następny mecz rozegrają w środę 19 października z drużyną GKS Katowice.