Konkursy Kultura i rozrywka O tym się mówi Społeczeństwo

Do wygrania pozycje od wydawnictwa Skarpa Warszawska [KONKURS]

We współpracy z Wydawnictwem Skarpa Warszawska oraz radomską kawiarnią Vanilia Cafe realizujemy „Konkurs czytelniczy”. Na zwycięzców poza dobrą lekturą, przy odbiorze czekać będzie napój od Vanilia Cafe.

Tym razem do wygrania książki z kategorii literatura obyczajowa (romans), prezentujące dwa różne spojrzenia na relacje międzyludzkie. Autorzy zadbali o intrygę i tajemniczość. Przed Państwem opowieści o przyjaźni i związkach, gdzie złożone fabuły sprawią, że nie zabraknie wątpliwości o losy bohaterów. Czy historie mają dobre zakończenie?
Zapraszamy do zabawy!

Czy to jest przyjaźń…?
autor: Alexa Lavenda

Podobno najlepszymi przyjaciółmi są ludzie, których poznaliśmy w dzieciństwie…
A co, jeśli Twój najlepszy przyjaciel, którego znasz od zawsze, wyrośnie na niesamowicie atrakcyjnego mężczyznę, a Tobie przyjdzie z nim zamieszkać? Stare powiedzenie mówi, że od przyjaźni, jest tylko krok do miłości. Niestety czasem trudno jest wyjść z wieloletniego schematu i odważyć się na coś nowego. Czworo przyjaciół postanawia zamieszkać razem. W ferworze codziennego życia, pracy i walki o spełnienie marzeń, skrywana miłość staje się coraz bardziej oczywista i coraz trudniejsza do okiełznania. Jednak strach przed odrzuceniem, nakazuje trzymanie uczucia w tajemnicy. Tylko co, jeśli druga szansa może nigdy się nie powtórzyć? Pełna ciepła, humoru i optymizmu opowieść o przyjaźni i poszukiwaniu drogi do wspólnego celu.

Testerka
autor: Sylwia Kubik, Joanna Szarańska

Niespodziewane zwroty akcji, zabawne sytuacje i bohaterowie, z którymi utożsamić może się każdy z nas!
Gdy w małżeństwie Sporoszów pojawia się rutyna, a mąż coraz częściej zostaje po godzinach w pracy pojawia się podejrzenie zdrady. Do akcji wkracza testerka wynajęta przez Elizę Sporosz, która ma za zadanie zbadać wierność mężczyzny. Wiktor, którego ma testować, szybko zdobywa jej sympatię. Testerka postanawia rozwikłać zagadkę spowijającą małżeństwo Sporoszów. Dzięki jej działaniom wychodzą na jaw kolejne tajemnice i przez lata skrywane sekrety. Kto tak naprawdę miesza w tej rodzinie? Sylwia Kubik i Joanna Szarańska zabierają nas do świata związków, zawiłych relacji i uczuć, które często skrywane są głęboko w sercu…

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • polubić fanpage twojradom.pl na Facebook lub na Instagram;
  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy FB
  • napisać dlaczego chcesz wygrać daną książkę. 

 

Wyniki konkursu zostaną opublikowane za pośrednictwem fanpage Twój Radom na Facebooku, pod postem konkursowym, 2 sierpnia. Wyłonionych zostanie dwóch zwycięzców. Każda osoba otrzyma jedną książkę. Po odbiór nagrody zapraszamy do Vanilia Cafe (ul. Żeromskiego 31), gdzie w ramach konkursu, na wygranych czekać będzie także ciepły napój. Książki do odbioru dostępne będą już następnego dnia.

Więcej na: Skarpa Warszawska