O tym się mówi Polska i świat

Fabryka Broni „Łucznik” na Targach IDEX w Abu Dhabi

Fabryka Broni „Łucznik” na Targach IDEX w Abu Dhabi prezentuje karabinki MSBS GROT. 

IDEX to jedyna międzynarodowa wystawa i konferencja poświęcona obronności w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, podczas której prezentowane są najnowsze technologie w lądowych, morskich i powietrznych sektorach obrony. Odbywa się co dwa lata w centrum stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi. Stanowi unikalną platformę do nawiązywania i wzmacniania relacji z departamentami rządowymi, firmami i siłami zbrojnymi we wspomnianym regionie.

Dr Wojciech Arndt, prezes Zarządu Fabryki Broni – „Łucznik” – Radom podkreślił:

Udział w targach zrzeszających wystawców oraz kontrahentów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej jest dla nas doskonałą okazją do rozmów z potencjalnymi klientami z tego regionu – mówi dr . – Warto podkreślić, że radomska Fabryka Broni ma już kontrahentów z Afryki Wschodniej. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do nich kolejni z tego regionu świata

Fabryka Broni „Łucznik” na Targach IDEX w Abu Dhabi prezentuje bogaty asortyment produktów ze swojego portfolio. Goście targów mogą zapoznać się z rodziną karabinków MSBS GROT, które dostępne są w różnych kalibrach, z różnymi długościami lufy oraz w układzie klasycznym i bezkolbowym (bullpup). Nie zabrakło także granatników MSBS GROT – podwieszanego i samodzielnego. Prezentowany jest także karabinek automatyczny Beryl M762 kal. 7,62 x 39 mm czy pistolet samopowtarzalny VIS 100.

Źródło: Fabryka Broni  „Łucznik” Radom/Facebook