Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Finał w „Malinowym” coraz bliżej!

Finał w „Malinowym” coraz bliżej! Na scenie wystąpi zespół „Nie jest źle”.

Już w niedzielę, 27 sierpnia 2023 roku o godzinie 18.00 na scenie w „Malinowym” odbędzie się finał wydarzeń zorganizowanych w ogrodzie przy ul. Podzamcze 38 w Iłży. Na scenie wystąpi zespół „Nie jest źle”.

W trakcie wydarzenia usłyszymy: Marka Sępioła (śpiew, gitara), Sławka Sępioła (śpiew, gitara, instrumenty perkusyjne i klawiszowe, harmonijka ustna) oraz Michała Pogodę (kontrabas). Program, jak to w Malinowym, będzie mocno poetycki.

– Niby się cieszymy, bo przed nami duża dawka przyjemności jaką niewątpliwie będzie koncert „Nie jest źle” (nazwa zobowiązuje ), ale… To radość inna niż w majowo – czerwcowym rozkwicie wiosny czy bujnym lecie lipca i początków sierpnia. Wtedy świat był młody, a szczęście zdawało się czaić w dmuchawcach, nieskoszonych zbożach… Teraz już jasne – za chwilę będzie po wakacjach, po lecie, a na głowy lecą nam jabłka i niespełnione nadzieje. No i koniec plenerowych harców artystycznych. Zamknęliśmy już sezon w „Ogrodzie z historią” w Jedlni-Letnisku, w niedzielę ostatni koncert w Malinowym, wkrótce i zamknięcie Letniej Scenie PIK w Pionkach

informują organizatorzy.

Więcej informacji o wydarzeniach w „Malinowym” można znaleźć TUTAJ.