O tym się mówi Radom i okolice Sport Wyróżnione

Jan Grzesik nowym piłkarzem Radomiaka!

Radomiak, Jan Grzesik

Do pierwszych ruchów kadrowych po zakończeniu sezonu 2022/2023 dochodzi w Radomiaku Radom. Dziś kontrakt z zespołem podpisał 28-letni Jan Grzesik. Prawy obrońca do tej pory reprezentował barwy Warty Poznań. Z drużyną Constantina Galcy związał się 2-letnim kontraktem.

O możliwym transferze Grzesika do Radomiaka mówiło się już od kilku tygodni. O obecnego piłkarza Radomiaka rywalizowały jeszcze Cracovia oraz Warta, która chciała przedłużyć wygasający kontrakt, jednak jak informuje portal weszlo.com  to nowy trener oraz perspektywa gry na nowym stadionie oraz otwarcie bazy treningowej ostatecznie skusiły prawego obrońcę na transfer do Radomiaka.

Jan Grzesik nie jest anonimowym piłkarzem w PKO Ekstraklasie. Na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce rozegrał ponad 100 meczów w barwach ŁKS-u Łódź i Warty Poznań. Teraz dorobek ten będzie miał szansę powiększyć w Radomiu.

Grzesik o miejsce w wyjściowej jedenastce będzie rywalizował z dotychczasową ostoją defensywy Radomiaka – Damianem Jakubikiem.

Zawodnikowi gratulujemy i życzymy samych udanych występów przy Struga 63!

Źródło: fot. Radomiak Radom