Na czasie Radom i okolice Sport Zdjęcia

Kibice Radomiaka wspólnie przemaszerowali na mecz z „Jagą” [+FOTO]

Przemarsz kibiców Radomiaka na mecz z Jagiellonią / fot. Adam Szabelak

W sobotę (16.03) kibice Radomiaka wspólnie przemaszerowali na mecz z Jagiellonią Białystok. Zieloni przegrali 0:2, ale kibice zapewnili niesamowitą atmosferę zarówno przed, jak i w trakcie meczu.

Mimo, że powrót piłkarzy Radomiaka na boiska ekstraklasy w początkowej fazie nie napawał optymizmem, to kibice zielonych nie poddawali się i dopingowali z całych sił swoją drużynę.

To przyniosło pozytywne skutki, ponieważ w ostatnich dwóch meczach zespół z Radomia okazał się lepszy od swoich rywali. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu podopieczni Macieja Kędziorka pokonali na wyjeździe zespół Piasta Gliwice, 3:2.

– Tego dnia nie ma miejsca na wymówki, jest tylko konkret, jest dobra atmosfera, jest mocna jazda. Przychodzimy z kumplami, znajomymi i ziomeczkami. Wszyscy na zielono! Do zobaczenia na Placu Jagiellońskim w sobotę 16 marca o 13:00. Przekazujcie dalej, niech się niesie. Wielki tłum przez miasto gna!

zachęcali do przybycia kibice.

Frekwencja nie zawiodła. Na Placu Jagiellońskim pojawiło się kilkuset kibiców „zielonych”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przemarszu: