Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Kibice Radomiaka przemaszerują wspólnie na mecz

fot. TylkoRadomiak

W sobotę (16.03) Radomiak Radom podejmie na swoim stadionie Jagiellonię Białystok. Na ten mecz kibice zielonych przemaszerują wspólnie.

Mimo, że powrót piłkarzy Radomiaka na boiska ekstraklasy w początkowej fazie nie napawał optymizmem, to kibice zielonych nie poddawali się i dopingowali z całych sił swoją drużynę.

To przyniosło pozytywne skutki, ponieważ w ostatnich dwóch meczach zespół z Radomia okazał się lepszy od swoich rywali. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu podopieczni Macieja Kędziorka pokonali na wyjeździe zespół Piasta Gliwice, 3:2.

Fanatycy Radomiaka poinformowali, że na najbliższy mecz przygotowali wspólny przemarsz. Uczestniczyć może w nim każdy kibic zielonych.

– Bracia! Na meczu ze Stalą atmosfera to była prawdziwa „bombka”. Było słychać głośny doping, a w powietrzu czuć bijący fanatyzm. Wobec tego nie ma nic lepszego niż pójść za ciosem. Dlatego przed meczem z Jagiellonią organizujemy wspólny przemarsz z głośnym śpiewem na ustach ulicami naszego miasta. Zbieramy się w dniu meczu pod teatrem o 13:00

przekazali za pośrednictwem swojego facebookowego profilu kibice Radomiaka.

– Tego dnia nie ma miejsca na wymówki, jest tylko konkret, jest dobra atmosfera, jest mocna jazda. Przychodzimy z kumplami, znajomymi i ziomeczkami. Wszyscy na zielono! Do zobaczenia na Placu Jagiellońskim w sobotę 16 marca o 13:00. Przekazujcie dalej, niech się niesie. Wielki tłum przez miasto gna!!

dodają kibice zielonych.

Przypomnijmy, że mecz Radomiaka z Jagiellonią Białystok odbędzie się 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie Radomiaka przy ulicy Struga 63. Bilety na to spotkanie dostępne są TUTAJ.