Kultura i rozrywka O tym się mówi Radom i okolice Społeczeństwo

Kino plenerowe nad zalewem w Pionkach

Burmistrz Miasta Pionki Robert Kowalczyk oraz LGD Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zapraszają na kino plenerowe.

Kino plenerowe odbędzie się 31 sierpnia 2023 r. o godz. 19.30 nad Stawem Górnym w Pionkach. Na wydarzeniu odbędzie się projekcja filmu „Wystrzałowe Wesele”.

O czym opowiada ten film?

Darcy i Tom kochają się na zabój i wreszcie postanowili sformalizować swój związek. Wymarzone wesele ma być inne niż wszystkie, dlatego luksusowa impreza odbywa się na egzotycznej wyspie. Zanim jednak padnie sakramentalne „tak”, zamieszanie wokół przygotowań do ślubu wyssie z zakochanych resztki entuzjazmu. W rozpaleniu przygasającej namiętności nie pomogą z pewnością utarczki z matką pana młodego, a tym bardziej niespodziewane pojawienie się byłego panny młodej. Gdy wszystko zapowiada nadchodzącą katastrofę, okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Na wyspę wtargną uzbrojeni po zęby współcześni piraci, którzy wezmą weselników za zakładników i zażądają gigantycznego okupu. Wyspa leży setki kilometrów od cywilizacji, więc na pomoc służb nie ma co liczyć. W tej sytuacji Darcy i Tom sami muszą stawić czoła gangsterom, by ocalić siebie i swoją ukochaną rodzinkę. W tej sytuacji przysięga „i nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Kultura Lokalnie. Przestrzeń inspiracji”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Źródło: filmweb.pl / UMiG Pionki