Radom i okolice Społeczeństwo Sport

Kolejne zgrupowanie Radomiak AMP Futbol za nami

Lutowe zgrupowanie Radomiak Amp Futbol stanowiło istotny etap w przygotowaniach zespołu do debiutu w Ekstraklasie. Podczas tych intensywnych treningów zawodnicy mieli okazję do dalszego doskonalenia swoich umiejętności oraz budowania zgrania i współpracy na boisku.

Podobnie jak w poprzednich zgrupowaniach, treningi odbywały się zarówno na boisku ze sztuczną nawierzchnią, jak i w siłowni Platinum, co pozwalało zawodnikom na kompleksowe przygotowanie zarówno fizyczne, jak i techniczne. Dzięki różnorodności treningów, gracze mogli skupić się na poprawie kondycji, szybkości, precyzji oraz taktyki, co będzie kluczowe podczas rywalizacji w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Skład zespołu liczący 15 osób, w tym 10 Polaków, 3 Francuzów, oraz po jednym graczu z Ukrainy i Niemiec, pracował wspólnie pod okiem trenerów Aleksieja Dubiny oraz Rafała Chorążego, aby jak najlepiej przygotować się do wyzwań, jakie stoją przed nimi w nadchodzącym sezonie.

Warto zauważyć, że coraz większe zainteresowanie AmpFutbolem przynosi efekty w postaci wzrostu liczby chętnych do uczestnictwa w projekcie Radomiaka, co świadczy o rosnącej popularności tej dynamicznej i widowiskowej dyscypliny.

– W jednym z naszych treningów uczestniczył szczególny Gość, trener Maciej Kędziorek. Jego obecność na treningach, obserwacje oraz rozmowy z zawodnikami i sztabem szkoleniowym przyniosą cenne wskazówki i motywację dla całej drużyny, dodając pewności siebie przed zbliżającym się debiutem w Ekstraklasie

relacjonuje klub.

Zgrupowanie było zatem nie tylko okazją do intensywnej pracy nad formą fizyczną i techniczną, ale również do budowania więzi w zespole oraz zdobywania cennych doświadczeń pod okiem doświadczonego trenera. To wszystko sprawia, że Radomiak Amp Futbol jest coraz lepiej przygotowany do swojego pierwszego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej i wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród fanów i sympatyków AmpFutbolu.

Podopieczni w ciągu zgrupowania odbyli 2 treningi 2 godzinne na boisku, trening na siłowni, sesję zdjęciową.

– Serdecznie zapraszamy kolejne osoby amputacjach a także z chorobami rozwojowymi kończyn do spróbowania sił w AmpFutbolu . Kontakt pod adresem [email protected]

przekazuje Radomski Klub Sportowy.

Akademia RKS Radomiak Radom zaprasza również dzieci, młodzież oraz dorosłych z różnymi niepełnosprawnościami do uczestnictwa w innym społecznym projekcie naszej Fundacji – Radomiak Futbol Plus.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.