Radom i okolice Sport

Lekcja siatkówki dla Enea Czarnych Radom

Czarni Radom vs Jastrzębski Węgiel fot. Bartosz Kamiński

W poniedziałkowy wieczór miała miejsca prawdziwa lekcja siatkówki dla Enea Czarnych Radom. Podopieczni Pawła Woickiego przegrali 0:3 z Wartą Zawiercie ani razu nie nawiązując równorzędnej walki z przeciwnikiem.

Enea Czarni Radom spisują się w tym sezonie katastrofalnie. Siatkarze z Radomia nie zdobyli dotychczas żadnego punktu ugrywając ledwo jednego seta. W spotkaniu z Aluronem Wartą Zawiercie zdecydowanymi faworytkami byli siatkarze z województwa Śląskiego. W ekipie z Zawiercia występują m.in. Bartosz Kwolek, Mateusz Bieniek, Karol Butryn Trevor Clevenot. Niestety niespodzianki w meczu nie było, a goście udzielili Wojskowym prawdziwej lekcji siatkówki.

Pierwszy set zakończył się wynikiem do 18, w drugiej partii Czarni ugrali punkt mniej. Natomiast w ostatnim secie udało się zdobyć 20 punktów.

Kolejny mecz już za 3 dni. 16 listopada o godzinie 16.00 ekipa z Radomia zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.